Зєднання через Kyivstar Home

62 перегляди
Перейти до першого непрочитаного повідомлення

Ivan Bolonniy

не прочитано,
7 черв. 2011 р., 13:51:2807.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
Доброго дня хочу затронути зєднання до інтернету через vpn.
Поставивши но комп дану ОС (ставив як KDE так і Gnome) не зміг
налаштувати інтернет перепробував різні способи, ні один не підійшов.
Які можливі варіанти, причина не тільки у мене але і в моїх знайомих.

Vitovt

не прочитано,
7 черв. 2011 р., 14:48:2407.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Який vpn ?
Параметри, назва провайдера, лінк на настройки оператора під win...

--
Vitovt
Керівник проекту
Груша.org.ua
e-mail: vit...@grusha.org.ua
IRC: chat.freenode.net #grusha
73

Ivan Bolonniy

не прочитано,
7 черв. 2011 р., 14:56:3507.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
Параметри -
ADM Athlon(tm) II X2 240 Processor 2.80 GHz
ОЗУ - 2,00 Gb.
Відео інтегровано
Провайдер - Kyivstar Nome (Домашній Інтернет від Київстар)
Лінк настроїки під win - http://www.kyivstar.ua/internet/service/settings/with/setting/
Завжди використовував автоматичні настройки (Програма автоматичних
налаштувань L2TP для Windows 2000/XP/Vista/7)

Vitovt

не прочитано,
8 черв. 2011 р., 02:52:3608.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Тепер трішки зрозуміло. Це НЕ VPN, а інший протокол: L2TP.
Ось є лінки, як його налаштовувати:
http://paulcarroty.wordpress.com/2011/03/21/debian-internet/
http://it-master.pp.ua/linux/nastrojka-kievstar-domashnij-internet-pod-linuks/
Правда під інші системи.

В двох словах: треба перевірити чи встановлений пакет
xl2tpd
equo search xl2tpd
далі створити файл /etc/xl2tpd/xl2tpd.conf
згідно ваших настройок і запустити сервіс
/etc/init.d/xl2tpd
Нічого з системи видаляти не треба (як пишуть деякі "умільці").

Спробуйте. Якщо не вийде - детально опишіть все що робили і ми тут
розберемо що і до чого.

Vitovt

не прочитано,
8 черв. 2011 р., 03:19:1208.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Чудова новина!
Існує плагін для NetworkManager для l2tp.
Це значить, що можна буде налаштовувати подібні з’єднання там же, де і
звичайний інтернете - через nm-applet.

Ось сирці:
http://download.opensuse.org/repositories/home:/k0da/openSUSE_Factory/src/NetworkManager-l2tp-0.0.1-3.4.src.rpm
Розпакувати їх і зібрати наступними командами:
./autogen.sh
./configure
make
make install (від рута).

В мене зібралось і встановилось. Правда не можу перевірити, бо немає
відповідного підключення.
В крайньому разі - можна буде смикнути автора (його дані є в файлі
AUTHORS в сирцях).
Якщо запрацює - зробимо стандартний пакет для Груші.

Ivan Bolonniy

не прочитано,
8 черв. 2011 р., 03:51:0208.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
Вечері сяду і потестую.
Результат опишу тут.

Ivan Bolonniy

не прочитано,
9 черв. 2011 р., 17:11:3809.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
Доброго часу всім. 2 дня мучу настройки інтернет результат 0
До речі коли поставив Убунту 10,04 і зробив як тут пишуть (http://
forum.beezone.info/beeline/faq/16500.html) все вийшло просто супер
інтернет запрацював одразу же.
Послідовність моїх дій така як там і описано крок за кроком.

Коли поставив Грушу кожний мій крок в терміналі видавав що даної
команди не існує чи щось подібне.
Можливо я щось не так роблю або руки не те прописують но результат
такий що на убунту все працює тут не хоче..

Убунту брав ось тут (http://www.toloka.hurtom.com/viewtopic.php?
t=15211)

Vitovt

не прочитано,
9 черв. 2011 р., 22:49:5209.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Це та ж інструкція, що я вже висилав тут:
http://it-master.pp.ua/linux/nastrojka-kievstar-domashnij-internet-pod-linuks/

Єдина різниця, що команди по іншому трішки називаються.

Наприклад замість:
sudo aptitude remove network-manager
пишемо
sudo equo remove networkmanager --nodeps
(хоча в дійсності достатньо (і більш правильно) його просто зупинити
sudo /etc/init.d/NetworkManager stop)
Замість sudo gedit пишемо sudo kwrite або консольним редактором sudo nano
От і вся різниця по ходу.

Якщо ще якоїсь команди не буде - напишіть, я поясню що і до чого.


10 червня 2011 р. 00:11 Ivan Bolonniy <ivan.b...@gmail.com> написав:

> --
> Ви одержали це повідомлення, оскільки підписані на Google Групи -
> група "Розробка Grusha Linux"
> Щоб додати повідомлення в цю групу, надішліть лист на
> grush...@googlegroups.com
> Щоб відписатися від цієї групи, надішліть лист на
> grusha-dev+...@googlegroups.com
> Більше опцій доступно на основній сторінці групи
> http://groups.google.com/group/grusha-dev?hl=uk
> Там-же можна налаштувати, щоб всі повідомлення приходили одним листом раз на день.
>
> Культура користування розсилкою та корисні поради - тут
> http://linux.grusha.org.ua/uk/node/59

Майданович Александр

не прочитано,
10 черв. 2011 р., 02:24:3210.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Віталь, а тепер юзер є у /etc/sudoers ? Бо здається мені, що по дефолту він туди не додається і команда sudo не працюватиме.

2011/6/10 Vitovt <vit...@grusha.org.ua>



--
Best regards,
Grusha Linux Developer

MANTIS aka Sasha Maidanovych

http://grusha.org.ua

+380635687022
Skype: maid-knu
ICQ: 572846041
IRC: chat.freenode.net  #grusha

Vitovt

не прочитано,
10 черв. 2011 р., 03:04:3110.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
В усіх попередніх і поточних релізах Груші був.
По крайній мірі в Форнаксі sudo працює і відразу після встановлення і
після оновлення.

10 червня 2011 р. 09:24 Майданович Александр <maidm...@gmail.com> написав:


> юзер є у /etc/sudoers ? Бо здається мені, що по дефолту він
> туди не додається і команда sudo не працюватиме.

Ivan Bolonniy

не прочитано,
10 черв. 2011 р., 03:50:1710.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
До речі інсталяція не проходить а просто відкривається як архів, за
допомогою чого треба інсталювати файл і якого формату він повинен
бути?
На робочому столі є всі потрібні файли.


Ось копія з Терміналу
klifort@Linux ~ $ sudo equo install xl2tpd ppp dhcp3-client
>> Репозиторій sabayonlinux.org ще не завантажено.
>> Репозиторій sabayonlinux.org недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> Репозиторій grusha ще не завантажено.
>> Репозиторій grusha недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> !!! Нічого не знайдено для xl2tpd в репозиторіях.
>> !!! Нічого не знайдено для ppp в репозиторіях.
>> !!! Нічого не знайдено для dhcp3-client в репозиторіях.
>> Пакунків не знайдено.

klifort@Linux ~ $ sudo equo install /home/klifort/desktop/
xl2tpd.tar.gz
>> Репозиторій sabayonlinux.org ще не завантажено.
>> Репозиторій sabayonlinux.org недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> Репозиторій grusha ще не завантажено.
>> Репозиторій grusha недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> !!! Нічого не знайдено для /home/klifort/desktop/xl2tpd.tar.gz в репозиторіях.
>> Пакунків не знайдено.

klifort@Linux ~ $ sudo equo install xl2tpd
>> Репозиторій sabayonlinux.org ще не завантажено.
>> Репозиторій sabayonlinux.org недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> Репозиторій grusha ще не завантажено.
>> Репозиторій grusha недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> !!! Нічого не знайдено для xl2tpd в репозиторіях.
>> Пакунків не знайдено.

klifort@Linux ~ $ sudo equo install /home/klifort/desktop/
xl2tpd.deb.rar
>> Репозиторій sabayonlinux.org ще не завантажено.
>> Репозиторій sabayonlinux.org недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> Репозиторій grusha ще не завантажено.
>> Репозиторій grusha недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> !!! Нічого не знайдено для /home/klifort/desktop/xl2tpd.deb.rar в репозиторіях.
>> Пакунків не знайдено.

klifort@Linux ~ $ sudo equo install xl2tpd.deb.rar
>> Репозиторій sabayonlinux.org ще не завантажено.
>> Репозиторій sabayonlinux.org недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> Репозиторій grusha ще не завантажено.
>> Репозиторій grusha недоступний. Неможливо підтвердити
>> RepositoryError()
>> !!! Будь-ласка, поновіть ваші репозиторії зараз, щоб прибрати це повідомлення!
>> !!! Нічого не знайдено для xl2tpd.deb.rar в репозиторіях.
>> Пакунків не знайдено.

Vitovt

не прочитано,
10 черв. 2011 р., 14:29:0010.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Цього достатньо:
sudo equo update
sudo equo install xl2tpd

все інше вже стоїть

Vitovt

не прочитано,
10 черв. 2011 р., 15:03:3710.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Вдалось скомпілити плагін для нетворкменеджера. Додав до репозиторія.
Для його встановлення виконайте наступні команди:
equo update
equo install networkmanager-l2tp

Команди треба виконувати від користувача root, або через sudo. Від
root (через команду su) - правильніше.

Після встановлення цієї програмки в аплtті підключення до мережі, коли
в розділі VPN натискатимете "Додати", з’явиться новитй тип: Layer 2
Tunelling Protocol (L2TP).
Спробуйте, чи під’єднається з ним. І при будь-якому результаті відпишіться сюди.

p.s. Якщо потягне багато оновлень, то варто після цього оновити
повністю систему: equo upgrade
p.p.s. Кому цікаво - ebuild ось:
http://git.grusha.org.ua/?p=overlay.git;a=tree;f=net-misc/networkmanager-l2tp;h=6e0c727b01af9ca4666948805eab0a3a41548459;hb=110d06783f74ab9dd527842a67776906e4000ce4

Vitovt

не прочитано,
13 черв. 2011 р., 10:48:1213.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Вдалось комусь з’єднатися через L2TP використовуючи новий плагін
networkmanager-l2tp ?

Ivan Bolonniy

не прочитано,
13 черв. 2011 р., 13:34:1313.06.11
Кому: Розробка Grusha Linux
Доброго
Я завтра сяду на пробувати

Vitovt

не прочитано,
14 черв. 2011 р., 16:34:2114.06.11
Кому: grush...@googlegroups.com
Ось ще є програмка, яка вміє конектитися по l2tp
http://code.google.com/p/vpnpptp
Якщо з розширенням networkmanager не вийде - можна спробувати її.
Вона НЕ конфліктує з networkmanager, на відміну від xl2tp, де в
інструкції, що проскакувала тут раніше написано взагалі спірне
твердження: видалити networkmanager.
Відповісти всім
Відповісти автору
Переслати
0 нових повідомлень