Flash CS5 iseis tai negreitai - man luzineja kas 2 minutes, puse meniu
punktu neveikia, eksportavimas i iPhone trunka taip ilgai kad prazilt
galima o ir feature list'as dar toli grazu neuzsaldytas.
Kadangi i Adobe pre-release programa norintiems is isores tikimybe
patekti yra nuline, siulau uzsiregistruoti i ELIPS Studio beta (
http://developer.openplug.com ), sie vyrukai taip pat isleis savo
AS3->C++ compileri, taciau su galimybe eksportuoti projektus ne tik i
iPhone bet ir i Symbian, Windows Mobile bei Android platformas.
Beta is ju turi buti sia savaite (arba kitos pradzioj).
Paulius Uza
http://www.uza.lt