Embedded firebird nebo klasický firebird server?

11 views
Skip to first unread message

Tomáš Pastorek

unread,
Mar 18, 2009, 9:26:04 AM3/18/09
to Firebird (CZ)
Ahoj,

řeším problém, jestli použít embedded firebird nebo klasický firebird
server jako databázi, kterou bude využívat jedna windows služba.
Má embedded verze nějaké omezení? Doposud jsem embedded verzi používal
v programu, který byl pro jednoho uživatele. Ten ale nyní předělávám
na client/server.

Stačila by embedded verze pro windowsovou službu a nebo je
lepší použít klasický firebird server? Očekávám asi limitně 10
uživatelů.

Díky za odpověď.

Jiri Cincura

unread,
Mar 18, 2009, 6:00:15 PM3/18/09
to fireb...@googlegroups.com
2009/3/18 Tomáš Pastorek <to...@tomaspastorek.cz>:

> Stačila by embedded verze pro windowsovou službu a nebo je
> lepší použít klasický firebird server? Očekávám asi limitně 10
> uživatelů.

Stacila, pokud se bude k DB pristupovat vyhradne pres tuto sluzbu
(nebot embedded zamkne vylucne soubor, samozrejme).

--
Jiri {x2} Cincura (CTO x2develop.com)
http://blog.vyvojar.cz/jirka/ | http://www.ID3renamer.com

Tomáš Pastorek

unread,
Mar 19, 2009, 11:32:23 AM3/19/09
to Firebird (CZ)
Diky,

to je pro mne dobra zprava.

T.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages