Sprint

0 views
Skip to first unread message

Elus

unread,
Apr 18, 2008, 3:28:04 AM4/18/08
to django-pl - grupa polskiej społeczności Django
W najbliższą sobotę planujemy mały sprint aby zakończyć sprawy
związane z uruchomieniem django-pl. W związku z tym zapraszamy
wszystkich zainteresowanych - będziemy siedzieć od godz. 10 na IRC-u
(#django-pl na freenode.net).

Jesli ktoś jeszcze nie ma konta na assembli niech czym prędzej takowe
założy i dołączy do ekipy :)
http://www.assembla.com/spaces/django-pl

Dominik Szopa

unread,
Apr 18, 2008, 6:37:52 AM4/18/08
to django-pl - grupa polskiej społeczności Django
10 rano czy wieczorem?

Elus

unread,
Apr 18, 2008, 8:09:38 AM4/18/08
to django-pl - grupa polskiej społeczności Django
Planujemy z Pawłem przysiąść już o 10 rano. Aczkolwiek nie obliguje to
nikogo do wstawania równie wcześnie rano :)

--
Tomasz Elendt

Dominik Szopa

unread,
Apr 18, 2008, 8:46:27 AM4/18/08
to django-pl - grupa polskiej społeczności Django


On 18 Kwi, 14:09, Elus <Tomasz.Ele...@gmail.com> wrote:
>
> Planujemy z Pawłem przysiąść już o 10 rano. Aczkolwiek nie obliguje to
> nikogo do wstawania równie wcześnie rano :)
>
Spoko, postaram się być na 10 ;-)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages