la ministerul culturii se trimite mail și se printează

9 views
Skip to first unread message

Cristian Secară

unread,
May 9, 2012, 3:02:21 PM5/9/12
to diacr...@googlegroups.com
Deci de la cultură avem dezlegare să printăm un mail (captura atașată).
Este totuși lăudabil că scriu cu diacriticele corecte.

Cristi

--
Cristian Secară
http://www.secarica.ro
mc.png

Florin Cătălin RUSSEN

unread,
May 10, 2012, 4:30:03 AM5/10/12
to diacr...@googlegroups.com
De la reforma (aberantă) din 92 încoace forumurile de cultură oficiale scot numai aberații, nu înțeleg la ce te mai miri!

2012/5/9 Cristian Secară <li...@secarica.ro>

Mișu Moldovan

unread,
May 10, 2012, 4:36:43 AM5/10/12
to diacr...@googlegroups.com

On May 9, 2012 10:02 PM, "Cristian Secară" <li...@secarica.ro> wrote:
>
> Deci de la cultură avem dezlegare să printăm un mail (captura atașată).
> Este totuși lăudabil că scriu cu diacriticele corecte.

Wishful thinking! Dezlegările se dau de la Academie și poartă numele DEX și DOOM...

--
mișu

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages