On May 9, 2012 10:02 PM, "Cristian Secară" <li...@secarica.ro> wrote:
>
> Deci de la cultură avem dezlegare să printăm un mail (captura atașată).
> Este totuși lăudabil că scriu cu diacriticele corecte.
Wishful thinking! Dezlegările se dau de la Academie și poartă numele DEX și DOOM...
--
mișu