Ми
любимо пропонувати нестандартні ідеї. Саме тому вирішили підтримати
світову практику поєднання дебатів та гумору. Колись хотіли змінити щось
у Британському форматі? Не вистачає дебатів у стилі «фан»? Хочете
цікаво відсвяткувати Свято гумору разом із дебатерами?
Тоді
7 квітня 2012 року ми
чекаємо Вас у Києві на Відкритому дебатному турнірі «Randomizer»! Виникає питання, а у чому ж його унікальність? А ваш
раунд колись починався із промови аналітика другої опозиції? Потім естафету приймає аналітик від Уряду, й так за зворотнім порядком. Такі собі «дебати-навпаки».
Усі промови мають бути обов’язково пов’язані одна з одною,
але скільки у них буде цікавинок – залежить від вашої майстерності. Вас
цікавлять критерії суддівства? Нехай поки-що це лишається таємницею ;)
Особливо запрошуємо випускників дебатного руху доєднатися до даної
ініціативи та перевірити свої сили у дебатах-перевертнях – впевнені, що
ви ще ніколи так грали! Один день - суцільний гумор, 3 відбіркові раунди та фінал, жодних критеріїв відбору команд, майже відсутній
оргвнесок - лише 35 гривень для того, щоб вас погодували, нагородили, подовжили життя)
Реєструйтеся до 26 березня 2012 року включно за посиланням
http://bit.ly/zAXEo4.
За додатковою інформацією звертайтесь до Голови оргкомітету:
- Добровольської Наталії – за телефоном 063 345 23 41 або пишіть на e-mail: fdu....@gmail.com.