Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: Usazování boxů v kalendáři

2 views
Skip to first unread message

Marcel Svitalský

unread,
Apr 19, 2013, 9:15:08 AM4/19/13
to Czech and Slovak TeX-related mailing list
On 19.4.2013 13:25, Zdenek Wagner wrote:
Dne 19. dubna 2013 13:23 Zdenek Wagner <zdenek...@gmail.com> napsal(a):
Dne 19. dubna 2013 12:39 Marcel Svitalský <marcel.s...@centrum.cz> napsal(a):

Dobrý den

ty boxy usazujete ve vertikálním módu, takže se nejprve usadí sobota a následně se pod ní příkazem \hfill otevře horizontální mód a zároveň se jím odsune box s nedělí doprava.

Mimo to tam máte zapomenuté mezery za některými závorkami v makrech.

Zkuste třeba sobotu a neděli usadit do horizontálního boxu, např. \line.

\line rozhodně ne, v plainu je definováno jako \hbox to \hline, ale v LaTeXu má zcela jiný význam.

Pardon, chtěl jsem napsat \hbox to \hsize


Aha, omlouvám se, jak LaTeX po přechodu na plain už léta nepoužívám, vypadávají mi některé věci z paměti.

--
Marcel Svitalský 
signature.asc
0 new messages