Re: Intalnire azi.

1 view
Skip to first unread message

Stas SUSHKOV

unread,
Sep 3, 2009, 6:20:42 AM9/3/09
to Rus-Rebreanu Alin-Florin, Jani Monoses, Adi Roiban, Varga Levente, ionutjula, cjlug
On Thu, 2009-09-03 at 06:19 -0400, Rus-Rebreanu Alin-Florin wrote:
> Azi la 18:00, pe baritiu inspre parcul central.
>
> N-am vazut mesaj nicaieri asa ca m-am gandit sa dau eu sa nu ramana
> iar careva in afara

Să luați și caietele de System Theory să-mi explicați pe-acolo :)

>
>
--
() Campania Panglicii în ASCII
/\ http://stas.nerd.ro/ascii/

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages