Csak gondoltam feldobok egy-két kérdést
Üdv .t
Gratula! Ez az elso level a temaban. Most mar nem nagyon foglalkozom
ezzel a dologgal, mert mostanaban nem volt ra szuksegem, de amiket
kerdezel eleg jol le vannak irva a manualban.
A komponensek a kontrollerekhez a helperek a view-khoz tartoznak.
Alapvetoen mind a ketto olyan ujrafelhasznalhato kodot jelent, ami a az
alap cake-ben nincs benne. Ha megnezed a cake/libs/controller/component
illetve a cake/libs/view/helpers konyvtarakat, akkor ott talalsz egy
csomot. A http://cakeforge.org/ -on meg megtobbet.
A pluginok pedig teljes megoldasok, amiket be tudunk elvileg epiteni a
sajat projektunkbe. Elvileg a cakeforge-on ilyenek is vannak.
--
Ámon Tamás
http://linkfelho.amon.hu
tobi írta:
A Tamásnak már írtam, de üzenek Nektek itt is.!
Hamarosan elindítjuk a CakePHP hivataols magyar oladalát, a
cakephp.hu oldalon.
Egyenlőre még gyerek cípőben jár és az alfa szintet sem üti meg,
de dolgozunk rajta.
Szívesen veszünk minden segítséget, ötletet, stb.
Ha érdekel Titeket is a CakePHP hazai terjesztése, várjuk a
jelentekéseteket!
Üdvözlettel:
CakePHP.hu Csapat
Palee írta: