Ja sam Antun Barac. Živim u Slavonskom Brodu,
U zimsko vrijeme, 12mjesec meni i mom prijatelju Josipu cilj je
organizirati
Blender radionicu u Slavonskom Brodu.
Pripreme su u tijeku, a radionice če biti održane u Zajednici Tehničke
Kulture. ZTK.
Pa bi imao par pitanje:
1. Zanima me kako ste vi organizirali radionice.
2. Kako ste i gdje upload stranicu i jal moguće gdje besplatno.
3. Kako je ta vijest dospjela na Blenderovu stranicu pod novostima.
Uglavno sve korisne informacije pošaljite na
mail:bagyl...@gmail.com
Hvala na svemu.