T. Liga és mindenki akit érint!
1. Én nem kaptam semmiféle levelet a Soprontól,
hogy halasszunk Softball meccset. Ha kaptam volna akkor meg tudtam volna
beszélni a lányokkal és jelezni a liga felé. (Lehet hogy valamelyik lányt ez
ügyben már megkerestek, utánna kell néznem).
2. Nem kaptam semmiféle infót hogy a kiiárssal
ellentétben miért 1000 kor kezdünk most vasárnap Érden? (SZC). a srácok 1100es
érkezésben egyezkedtek.
3. Nem kaptam infót arról hogy a holnapi serdülő
meccsek milyen későbbi időpontra lettek átkérve (mivel szokásomhoz híven meg
szoktam kérdezni, hogy rendben van-e a hét vége szombaton Kovács Balázs azt
jelezte, hogy jobb lenne átrakni arra az időpontra, juni (7 v. 8?) melyet
az érdiek kértek. Hozzám semmilyen kérés nem jött. Így ennek még Szentendrén
utánna kell néznem.
Az ismert nehézségek ellenére
kicsit komolybban kellene venni a dolgokat.
üdv. Simonyi György