Am mai aflat, pe surse, ca-si mai serbeaza cineva ziua de nastere in perioada respectiva ;)
Daca e de platit iti dai seama ca nu prea se baga lumea....noroc ca sunt
in iunie!:)
--
...............................
Popity Sebastian
Network Administrator - NOC
...............................
in afara de tine, seba...da' nu recunoaste ;)
8?....wrong......mai pune ceva!...si dau o bere in plus!
--
...............................
Popity Sebastian
Network Administrator - NOC
...............................
RCS & RDS Arad
Tel.: +40-357-400440
Fax: +40-257-228201
http://www.rcs-rds.ro
......................................................................
Privileged/Confidential Information may be contained in this message.
If you are not the addressee indicated in this message (or responsible
for delivery of the message to such person), you may not copy or
deliver this message to anyone. In such a case, you should destroy
this message and kindly notify the sender by reply e-mail.
Count me in, as usual.
On 24 Sep, 16:08, "Rares Benea" <rbe...@gmail.com> wrote:
> Kenzzo, nu te treci pe lista la beerfest?
>
> Rares
Sincer m-as baga dar nu pot sa promit nimic pentru ca nu depinde numai
de mine sa vin.
in al doilea rand, data fiind prezenta slaba anuntata pe lista, cred ca ar fi mai bine sa facem un feerbest 'neoficial' ...adica cine vrea vine, cine nu, nu (adica, fara anuntarea prezentei). Eu oricum voi fi in ceva locatie si voi face cinste ;)