Ahoj, mohl by mi prosím Vás někdo poradit, co jsem udělal špatně. Dnes mi bylo smazáno kolem 13 tisíc shlédnutí a jako vyjádření jsem měl červený obdélníček a v něm něco o tom, že nějak moc videi bylo shlédnuto přes mobilní zařízení, nebo něco v tomto smyslu. Nějak nechápu, co jsem udělal špatně. Od 11 do 15.1.2013 jsem nahrál na YouTube asi 8 videí.
Odkaz přidávám z důvodu, že možná něco porušuji, ale procházel jsem nápovědu, když jsem se registroval a nic jsem nenašel, co bych mohl udělat špatně. Spíše mi jde o to, pokud dělám nějakou chybu, abych jí už neopakoval. Děkuji Vám za radu Michal