On 21 Maj, 23:21, Waldek Godel <
nos...@orangegsm.info> wrote:
> Dnia Mon, 21 May 2012 14:02:44 -0700 (PDT),
anddre...@poczta.onet.pl
> napisał(a):
>
> > Dzięki za podpowiedź, ale niestety to nic nie pomogło.
>
> Masz prawidłowo podany serwer STUN?
> Próbowałeś z innym operatorem?
> Masz otwarte porty w firewallu, jeżeli jest?
>
> --
> Pozdrowienia, Waldek Godel
> Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie.
> Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
Nie wiem co to jest serwer STUN. To chyba nie jest sprawa operatora. Z
aplikacją MobileVOIP na telefonie komórkowym wszystko działa
poprawnie. Porty w firewallu są otwarte.