Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Chodzi Wam "VoipInfo" z Ryngą ?

8 views
Skip to first unread message

AA

unread,
May 21, 2012, 9:59:17 AM5/21/12
to
Jak w temacie ...................bo u mnie od kilku dni nie działa ?

Fanuc

unread,
May 21, 2012, 3:31:43 PM5/21/12
to
U mnie dziala na 2.0.0.28





Użytkownik "AA" <i...@op.pl> napisał w wiadomości
news:jpdhnp$glh$1...@inews.gazeta.pl...

zlotowinfo

unread,
May 21, 2012, 4:09:56 PM5/21/12
to
Użytkownik "AA" <i...@op.pl> napisał w wiadomości
news:jpdhnp$glh$1...@inews.gazeta.pl...
> Jak w temacie ...................bo u mnie od kilku dni nie działa ?


http://download.tibiawt.pl/betamax.sxc

kopiujesz historię i wklejasz do arkusza


--
http://glosuj.zasms.pl/?glosowania/voip/operatorzy/
http://glosuj.zasms.pl/?glosowania/voip/najgorszy_operator/
http://glosuj.zasms.pl/?glosowania/finanse/banki/

0 new messages