mam mały problem, syn pobiera rentę rodzinną po zmarłym rodzicu, ale nie
zaliczył pierwszego semestru (będzie powtarzał rok, bo zadarł z jakimś
profesorem, który mu nie przepuści)
czy teraz może pobierać rentę rodzinną dalej?
--
pozdr
Joanna S.
------------------
123456789
pozdrawiam
serdecznie
Ale zes palnął YntelYgencie...
idz trolluj gdzie indziej...
niedobrze mi sie robi..
panstwo nie byloby biedne gdyby nie mialo tylu obywateli Twojego pokroju...
Ale przecież jego rodzic pracował i płacił składki na ZUS (rozwiń sobie
skrót ZUS)... To nie on Cię okrada. Byłeś kiedyś na studiach? Wszystkie
egzaminy zdaje się za pierwszym razem?
pozdrooffka
--
kffiatek