Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Dobre studia - logistyka, co wybrac?

0 views
Skip to first unread message

Gassk

unread,
Nov 12, 2007, 5:57:08 PM11/12/07
to
Mozecie polecic jakies dobre studia dla kierownika logistyki, tak, zeby
papier po nich byl cos wart, oraz zeby sie cos ciekawego nauczyc?
Ja zastanawiam sie nad szkolami:
- WSL w Poznaniu - dosyc drogie studia, ale szkola przy ILiM, program tez
OK, do Poznania mam ponad 250 km
- AE w Poznaniu - równiez drogie
- AE we Wroclawiu - tysiac zlotych tansze, do Wroclawia mam tylko 100 km

Jezeli ktos ma jakies doswiadczenia, to prosze o rady - kasa dla mnie jest
wazna, ale ten tysiac moge odzalowac, jezeli studia beda duzo lepsze.


0 new messages