Dismiss

Web Editor XHTML / CSS / JavaScript

I-DOTCOM

unread,
Mar 19, 2007, 11:50:56 AM3/19/07
to
Numer referencyjny: WE-2
dolnośląskie, śląskie / Katowice lub Wrocław

Opis stanowiska:
Web Editor zajmuje się przygotowaniem szablonów (template) wykonanych
w technologii XHTML i CSS na podstawie grafiki stron dostarczonej w
formacie Photoshop.

Tworzone szablony zawierają także elementy dynamiczne JavaScript.
Szablony są podłączane do oprogramowania PHP w technologii Smarty.

Wymagania:
Zapraszamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
* udokumentowane doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
* dobra znajomość standardów XHTML i CSS 2.0 oraz JavaScript
* doświadczenie w dostosowaniu stron do popularnych przeglądarek IE,
Opera, Firefox, Safari
* umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Oferujemy atrakcyjną prace w młodym dynamicznym zespole przy
projektach dla renomowanych firm.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listy motywacyjnego z
lista wykonanych stron internetowych na adres praca(at)i-dotcom.pl.
Prosimy o dodanie dopisku WE-2 w tytule emaila.

Rodzaj pracy:
Praca stała
Praca czasowa
Staż / praktyka

Dude

unread,
Mar 20, 2007, 3:40:23 AM3/20/07
Oj cos czesto ludzie uciekaja z idotocmu - widac nic sie nie zmienilo ;(