Dismiss

Analityk ds. finansowych / Warszawa

AC

unread,
Mar 19, 2007, 9:01:09 AM3/19/07
Departament Zarządzania Informatyką jednego z największych Banków w Polsce
poszukuje
kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Warszawie, w Wydziale
Rozliczania Usług na stanowisko:

Analityk ds. finansowych

PODSTAWOWE ZADANIA

. Wystawianie i ewidencja faktur
. Kontrola faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich
zgodności z zawartymi umowami
. Prowadzenie archiwum i rejestru umów
. Rozliczanie kosztów i przygotowywanie zestawień kosztowych
. Planowanie rezerw księgowych

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

a.. Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, bankowość)
b.. Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
c.. Dobra znajomość pakietu MS Office
d.. Znajomość zasad rachunkowości

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować
na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "Analityk - Wydział
Rozliczania Usług", w terminie do 15 kwietnia 2007 roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami