Śląsk/pełny etat/ Administrator sieci, windows

Yametazamwa mara 0
Ruka hadi kwenye ujumbe wa kwanza ambao haujasomwa

SPILL GROUP

hayajasomwa,
8 Feb 2007, 04:56:4108/02/2007
kwa
Firma SPILL GROUP (www.spillgroup.com) oddział Polska, poszukuje osób na
stanowisko: Administrator sieci, systemów.
Praca na pełny etat w siedzibie firmy - Ruda Śląska - brak możliwości pracy
zdalnej.

Wymagania:
- j. angielski w stopniu komunikatywnym
- znajomość zagadnień związanych z routingiem, IP
- umiejętność konfiguracji i zarządzania kontrolerami domeny windows server,
oprogramowania Microsoftu
- chęć rozwoju i ciągłej nauki
- samodzielność, konkretność, zaangażowanie
- mile widziana znajomość systemów unixowych - linux, freebsd, mikrotik
- mile widziana znajomość: apache,lighttpd,dns,mail,exchange,sharepoint

Zakres obowiązków:
- dbanie o poprawne działanie sieci firmowej, serwerów
- serwis sprzętu i sieci firmowej
- helpdesk - support dla pracowników firmy w zakresie IT
- konfiguracja i zarządzanie kontrolerem domeny
- montaż, instalacja i konfiguracja stacji roboczych
- instalacja oprogramowania
- konfiguracja zdalnych dostępów
- okresowy backup danych
- konfiguracja i admnistracja sprzętem sieciowym
- konfiguracja zdalnych pulpitów
- konfiguracja i administracja - exchange serwer, sharepoint

Co oferujemy:
- pracę na stały etat w Rudzie Śląskiej
- unormowany czas pracy
- pracę w młodym zespole
- możliwości rozwoju (kontakty zagraniczne)
- dobre wynagrodzenie + premie

CV prosimy nadsyłać na adres ma...@spillgroup.com

Ujumbe 0 mpya