Dismiss

Operator - Helpdesk / Warszawa

AC

unread,
Jan 4, 2007, 5:58:30 AM1/4/07
Centrum Informatyki jednego z największych Banków w Polsce poszukuje
kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Warszawie, w Wydziale
Helpdesk na stanowisko:

Operator obsługi zgłoszeń

PODSTAWOWE ZADANIA

. Obsługuje zgłoszenia w zakresie ich rejestrowania, analizowania i
kierowania do realizacji.

. Realizuje zgłoszenia od pracowników Centrali.

. Monitoruje realizacje zgłoszeń.

. Opracowuje raporty na potrzeby analizy jakości obsługi zgłoszeń.

. Zasila bazy danych o rodzajach zgłoszeń i sposobach ich
rozwiązania.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym.

. 1-roczne doświadczenie w pracy z klientem lub w obsłudze sprzętu
informatycznego.

. Znajomość problematyki teleinformatycznej.

. Znajomość pakietu MS Office.

. Umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne

. Umiejętność pracy w stałym stresie

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować
na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "Operator - Wydział
Helpdesk", w terminie do 19 stycznia 2007 roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami