Dismiss

Technik Serwisu Fiskalnego / Warszawa / ETAT

Wdrozenia

unread,
Jan 11, 2007, 6:55:51 PM1/11/07
Dostawca usług i rozwiązań informatycznych dla handlu w związku z
ogólnopolskim projektem serwisowym, prowadzonym we współpracy z globalnym
koncernem branży IT, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu Fiskalnego / oddział Warszawa

W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku wchodzić będzie:
* Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT/fiskalnego
* Asysta przy wszystkich etapach instalacji systemów sprzedaży
* Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu systemów sprzedaży

Wymagania:
* Znajomość architektury PC i zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
* Prawo jazdy kategorii B
* Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowym atutem będą:
* Znajomość zagadnień związanych z informatyką w handlu
* znajomość języka angielskiego
* znajomość Linuxa
* znajomość instalacjach elektrycznych

Oferujemy:
* Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy technicznej
* Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki płacowe
* Nowoczesne narzędzia pracy
* Dużą liczbę profesjonalnych szkoleń technicznych
* Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze szczegółowym opisem
kariery zawodowej i zakresu pełnionych obowiązków oraz z zaznaczoną
nazwą stanowiska, którego dotyczy oferta, na adres email:
wdrozenia...@gmail.com

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie
danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883).

Używam klienta poczty Opera Mail: http://www.opera.com/mail/