Analityk programista / projektant systemów informatycznych informacji zarządczej

Arkadiusz

unread,
Nov 16, 2006, 2:35:42 AM11/16/06
to
Pilne !!!
proszę CV wysyłać na adres arkadius...@yahoo.com

OPIS STANOWISKA:

Zapewnia wsparcie IT dla usług biznesowych poprzez budowę nowych i
modyfikację istniejących rozwiązań informatycznych, a następnie
zapewnienie ich poprawnego, wydajnego i niezawodnego funkcjonowania ,
identyfikuje i dokumentuje funkcjonalne potrzeby biznesu, współtworzy
koncepcje rozwiązań, tworzy specyfikacje techniczne aplikacji,
uzgadnia z innymi działami parametry utrzymania i infrastruktury
rozwiązań, tworzy elementy aplikacji,
zarządza małymi zadaniami i projektami informatycznymi.
współtworzy standardy rozwojowe i utrzymaniowe w obszarze informacji
zarządczej
uczestniczy w tworzeniu strategii technicznej obszaru

KANDYDATOM OFERUJEMY:

pracę z najnowszymi technologiami przetwarzania informacji i jedną z
największych w Polsce hurtowni danych
możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych
kwalifikacji w zaawansowanych i złożonych projektach BI
praca w młodym dynamicznym zespole, w międzynarodowej korporacji

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

ukończona wyższa uczelnia lub ostatni rok studiów, preferowany
kierunek studiów: informatyka , telekomunikacja
dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
doświadczenie w pracy w środowisku SAS (programowanie w 4GL)
znajomość SQL, umiejętność projektowania schematów relacyjnych
baz danych
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i
sporządzanie dokumentacji oraz korespondencję,
nastawienie na klienta biznesowego
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją
czasu
kreatywność oraz samodzielność w szukaniu analitycznych rozwiązań
problemów biznesowych

DODATKOWE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
znajomość systemów raportowych
znajomość zagadnienia hurtowni danych od strony technicznej i
biznesowej
znajomość baz danych Oracle, MS SQL, Teradata

sg

unread,
Nov 16, 2006, 11:40:45 AM11/16/06
to
Arkadiusz napisał(a):

Ale rozumiem, że swoje dane osobowe mam wysłać niewiadomo komu i
niewiadomo gdzie, tak? Super podejście do przyszłego pracownika, napewno
ludzie rzucą się do wysyłania.

Na wszystko skutecznie pomaga woda.
Dwie, trzy krople na szklankę wódki

yale

unread,
Nov 17, 2006, 1:05:46 AM11/17/06
to
> proszę CV wysyłać na adres arkadius...@yahoo.com

No nie widzisz, że tym pracodawcą jest yahoo.com? ;)
Dużo poważnych ofert jest też z firm: google, onet, interia, wp, tlen... :P