Dismiss

Programista HTML / etat / Wroclaw

CompoSYS

unread,
Apr 3, 2007, 5:02:59 AM4/3/07
CompoSYS Group Sp. z o.o. jest polską firmą, z 11-letnim doświadczeniem
w branży turystycznej, działającą na rynku polskim i na świecie.
Z sukcesem zajmujemy się promowaniem turystyki indywidualnej dla Klientów
w 14-tu krajach Europy i USA za pośrednictwem internetu, z zastosowaniem
własnych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy w centrali
firmy we Wrocławiu osoby w charakterze:

PROGRAMISTA HTML

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość HTML, CSS,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- podstawowa znajomość popularnych programów graficznych jak Photoshop i
CorelDraw.

Podstawowe obowiązki:
- przygotowywanie firmowych kreacji reklamowych zgodnie z obowiązującymi
standardami i wytycznymi portali internetowych w Polsce i na świecie,
- przygotowywanie specyfikacji i materiałów niezbędnych do uruchomienia
kampanii reklamowych u partnerów,
- współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie przygotowania kreacji
graficznych na potrzeby firmowych kampanii reklamowych.

Mile widziane:
- doświadczenie w budowie zaawansowanych stron WWW,
- znajmość języka PHP,
- dogłębna znajomość systemu operacyjnego Linux.

Oferujemy:
- stałą pracę w wymiarze pełnego etatu,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w doskonałej atmosferze w młodym zespole i międzynarodowym
środowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres e-mail: rekru...@composys-group.com