Dismiss

Samodzielna Księgowa Sosnowiec

Workexpress

unread,
May 16, 2007, 4:33:23 AM5/16/07
Work Express to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery
zawodowej. Ciekawe oferty pracy, profesjonalne konsultacje, a także
indywidualne porady znajdziesz właśnie u nas. Już dziś prześlij swoją
aplikacje my zajmiemy się szukaniem pracy!
Dla renomowanej firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy
osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Księgowy

Nr ref.: 057/111/SK
Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość);
- 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- praktyczna i teoretyczna znajomość zasad rachunkowości;
- umiejętność analizy przepisów podatkowych;
- zdolność analitycznego myślenia;
- znajomość zasad ewidencji amortyzacji środków trwałych;
- samodzielne sporządzanie bilansów;
- ewidencja księgowa i podatkowa leasingu;
- prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie polityki podatkowej
- dokonywanie analiz finansowych
- raportowanie na potrzeby głównego księgowego oraz zarządu
- prowadzenie rozliczeń z partnerami zagranicznymi
- sprawozdania do GUS'U
- samodzielne sporządzanie bilansów
- ewidencja księgowa i podatkowa leasingu
- ewidencjonowanie i amortyzowanie środków trwałych w firmie

oferujemy:

- pracę w renomowanej, stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny), podpisane imieniem i nazwiskiem
prosimy przesyłać na podany adres e-mail
W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny stanowiska.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z
wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133,
poz. 883)".