Google Groups unterstützt keine neuen Usenet-Beiträge oder ‑Abos mehr. Bisherige Inhalte sind weiterhin sichtbar.

Lublin/ Specjalista ds. Utrzymania i Serwisu/ praca stala

0 Aufrufe
Direkt zur ersten ungelesenen Nachricht

Talents Polska

ungelesen,
15.12.2006, 04:26:3715.12.06
an
Nasz Klient, międzynarodowa firma telekomunikacyjna, poszukuje obecnie
kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania i Serwisu

Nr ref.: WTSUSM/ Ld

Lublin

Obowiązki:

Wsparcie organizacyjne i techniczno- merytoryczne dla działań serwisowych

Optymalizacja procesów, procedur, narzędzi IT dla zadań: eksploatacja,
monitorowanie i utrzymanie usług transmisji danych oraz sieci korporacyjnej
opartych o protokoły FR, ATM, IP

Diagnozowanie, rejestracja i rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu usług

Wparcie i analiza przebiegu diagnozowania i usuwania uszkodzeń i awarii

Wymagania:

Wyższe wykształcenie techniczne (telekomunikacja, informatyka, elektronika)

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wiedza na temat obsługi sieci dostępowych I systemów teletransmisyjnych

Znajomość protokolów TCP/ IP, ATM, Frame Relay, MPLS, protokolów routingu,
mechanizmów QoS w IP oraz w ATM

Certyfikaty Cisco mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na
adres:

Tel...@talents.pl

W temacie wiadomości mailowej prosimy umieścić swoje imię i nazwisko oraz
numer

referencyjny stanowiska.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik
Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi
Kandydatami.

0 neue Nachrichten