Dismiss

Warszawa / Kierownik serwisu - Administrator IT

Soft-tronik Service

unread,
Apr 17, 2007, 1:09:54 PM4/17/07
to
Stanowisko: Kierownik serwisu / Administrator IT

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux z zakresu instalacji,
konfiguracji, utrzymania i administracji,
znajomość sprzętu komputerowego (doświadczenie w serwisie PC)
znajomość urządzeń przenośnych klasy PDA i urządzeń auto-id (drukarki kodów
kreskowych, skanery)
znajomość pakietu MS Office XP (Word, Excel, Access, PowerPoint)
znajomość sieci LAN/WLAN (administracja, konfiguracja)
znajomość programów księgowych (min. Symfonia)
komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
prawo jazdy
bardzo dobra organizacja pracy,
zdolność do pracy pod presją czasu,
rzetelność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
komunikatywność.

Zadania:

Kierowanie działem serwisu urządzeń mobilnych oraz serwisem PC
Udział w projektach wdrożeniowych nowych systemów, administracja
powierzonymi serwerami
Współpraca z dostawcami systemów, usług oraz aplikacji w zakresie ich
utrzymania oraz optymalizacji,
bieżące zadania zlecone oraz współpraca z innymi pracownikami.

Oferujemy:

ciekawa, stała praca w dynamicznym zespole,
dostęp do nowoczesnych technologii w codziennej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + list
motywacyjny) pocztą elektroniczną, na adres e-mail: ks0...@soft-tronik.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli na aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie

z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133,
poz. 883)".