Dismiss

AUTORYZOWANY DORADCA BIZNESOWY - WARSZAWA

Magda

unread,
Apr 20, 2007, 9:52:19 AM4/20/07
W związku z dynamicznym rozwojem rynku usług telekomunikacyjnych,
poszukujemy kandydatów do pracy w sieci agencyjnej na stanowisku
AUTORYZOWANY DORADCA BIZNESOWY w Warszawie

Zadania:
Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za sprzedaż
usług telekomunikacyjnych sieci ERA w rynku biznesowym oraz za
utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami.

Oferujemy:
- samodzielną pracę w prestiżowej branży telekomunikacyjnej,
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia,
- dostęp do produktów świata nowoczesnych technologii,
- niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi PC (pakiet Office, e-mail),
- komputer z dostępem do Internetu,

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) proszę przesyłać na
adres mailowy:

prac...@gmail.com

W temacie wiadomści proszę wpisać: "ADB/województwo/miasto" którego
dotyczy aplikacja.

Zastrzegamy sobie możliwoćć kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883)."