Konsultant ds. obsługi klienta w punkcie sprzedaży sieci ERA w Hrubieszowie.

Magda

unread,
Nov 9, 2006, 1:44:24 AM11/9/06
PUH "SOLEX" z siedzibą w Kielcach, będący agentem PTC operatora
sieci ERA, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Konsultant ds. obsługi klienta w punkcie sprzedaży sieci ERA w
Hrubieszowie.

Zadania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
sprzedaż usług telekomunikacyjnych sieci ERA w autoryzowanym punkcie
sprzedaży, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami oraz
bieżącą obsługę klientów.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi PC (pakiet Office, e-mail),

Oferujemy:
- pracę w prestiżowej branży telekomunikacyjnej
- wynagrodzenie z systemem premiowym
- możliwość rozwoju poprzez organizowane cyklicznie szkolenia,
- dostęp do produktów świata nowoczesnych technologii,
- bardzo dobre warunki w miejscu pracy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) proszę przesyłać na
adres mailowy: pr...@solex.com.pl
W temacie wiadomści proszę wpisać: "APS/nazwa miasta" którego
dotyczy aplikacja.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883)."