Dismiss

Myślenice / Specjalista ds e-commerce / praca stała

Piotr Oleszczuk ARCHON+

unread,
Feb 12, 2007, 5:43:03 AM2/12/07
ARCHON+ jest wiodącym Biurem Projektów w dziedzinie opracowywania i
sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych w Polsce.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds e-commerce
Miejsce pracy: Myślenice

Zadania:
- opieka i rozwój serwisów WWW
- realizacja zadań związanych z marketingiem internetowym

Od kandydata oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości internetu
- bardzo dobrej znajomości języka HTML
- bardzo dobrej znajomości marketingu internetowego
- znajomości języków PHP i SQL oraz technologii XML
- znajomości systemów typu CMS oraz CRM
- zdolności interpersonalnych
- umiejętności pracy w stresie
- dyspozycyjności
- znajomości języka angielskiego

mile widziane:
- znajomość VisualBasic, ActionScript
- znajomość problematyki SEO
- znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux i BSD
- znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania
- umiejętności administratora serwerów Linux, BSD, Windows
- znajomość podstaw protokołów sieciowych
- wykształcenie wyższe informatyczne lub marketingowe
- prawo jazdy

Oferujemy:
- pracę na pełen etat
- dobre warunki pracy,
- interesujące zarobki,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- pracę w młodym, zgodnym zespole i rozwijającej się stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV wraz z
listem motywacyjnym na adres:
ARCHON+ Biuro Projektów
Ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

lub na adres e-mail (w temacie maila prosimy napisać nazwę stanowiska)
arc...@archon.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".