Dismiss

Wałbrzych / Specjalista informatyk

AC

unread,
Jun 11, 2007, 4:07:00 AM6/11/07
Pion Informatyki jednego z największych banków w Polsce poszukuje kandydatów
do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Wałbrzychu na stanowisku:

SPECJALISTA INFORMATYK

PODSTAWOWE ZADANIA

a.. Administruje systemami wspomagającymi pracę Banku.
b.. Wdraża nowe funkcjonalności eksploatowanych systemów informatycznych i
ich komponentów.
c.. Nadzoruje merytorycznie eksploatację systemów informatycznych oraz
zapewnia właściwe funkcjonowanie infrastruktury telekomunikacyjnej i
informatycznej.
d.. Uczestniczy w tworzeniu zabezpieczeń danych, aplikacji i
oprogramowania.
e.. Prowadzi dokumentację eksploatowanych podsystemów.
f.. Bierze udział w grupach wsparcia helpdesk, analizuje zgłoszenia
serwisowe i usuwa awarie z zakresu awarii sprzętu, aplikacji i
g.. Zapewnienia zabezpieczenie obsady stanowisk podczas pracy zmianowej.
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub elektronicznym.

. Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

. Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 2k/XP/2003.

. Znajomość MS SQL i Oracle.

. Znajomość skryptów VBS będzie dodatkowym atutem.

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować
na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "0706 / BCT
Wrocław-Wałbrzych /specjalista informatyk", w terminie do 30 czerwca 2007
roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami