Dismiss

Warszawa / Młodszy Informatyk / Praca Stała

MSOURCE Medical Development Sp. z o.o.

unread,
Feb 9, 2007, 8:28:33 AM2/9/07
MSOURCE Medical Development jest uznaną międzynarodową firmą typu CRO
z centralą w Brukseli. Świadczymy kompleksowe usługi dla liderów
sektora farmaceutycznego, biotechnologicznego i dla producentów
wyrobów medycznych. W związku z prężnym rozwojem biura w Warszawie
poszukujemy osób na stanowisko

Młodszego Informatyka

Zadania:
- Wsparcie techniczne i sieciowe w ramach międzynarodowego helpdesku
firmy
- Uczestniczenie w tworzeniu ,,contact management system"
- Administracja sieci firmy (ok. 250 userów w 4 krajach)

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego w zakresie informatyki
- Znajomości:
. środowisko Visual Studio .NET (język ASP.NET lub inny)
. architektura systemu Windows (IIS, SQLServer, Exchange)
. TCP/IP
. Firewall i bezpieczeństwo sieci
. Mile widziana znajomość Sharepoint Portal i Sharepoint Portal Server
- Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Naszym pracownikom oferujemy:
- Stałą umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie w środowisku
międzynarodowym
- Sympatyczną atmosferę pracy

Aplikacje w języku angielskim (nr ref: JIT-GD) prosimy nadsyłać na
adres:

kba...@msource-cro.com

lub

Pan Kamal Badran
Wiśniowa 40B/8
02-520 Warszawa
Tel: +48-22-6464240
Fax: +48-22-6469932

Więcej ofert pracy na naszej stronie: www.msource-cro.com