Dismiss

Warszawa / Programista - Software Engineer

MOSKIT

unread,
Jan 2, 2007, 12:43:12 PM1/2/07
to
Obowiązki:
• bieżące wsparcie programistyczne projektów wewnętrznych
• programowanie oraz rozwijanie aplikacji dla naszych klientów
• rozwijanie aplikacji oraz systemów informatycznych
• wsparcie dla użytkowników systemów informatycznych
• wsparcie informatyczne dla pracowników oraz klientów firmy

Wymagania:
• wykształcenie informatyczne lub pokrewne (lub studenci IV, V roku)

• znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle)
• umiejętność programowania w: VB.Net, ASP.Net
• dobra znajomość MS Access oraz MS Excel
• sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość systemów Call Center oraz Contact Center.
• Znajomość systemu Altitude Uci.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
• ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się
międzynarodowej firmie.
• dostęp do nowych technologii informatycznych
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
ze wskazaniem nr ref. ITP/01/07 na adres: rekrut...@mellon.com.pl

Do przesłanych dokumentów proszę załączyć klauzulę o
następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. nr 133, poz. 883)"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.