Dismiss

Specjalista ds. teleinformatyki - Helpdesk / Warszawa

AC

unread,
Mar 16, 2007, 9:39:59 AM3/16/07
Centrum Informatyki jednego z największych Banków w Polsce poszukuje
kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Warszawie, w Wydziale
Helpdesk na stanowisko:

Specjalista ds. teleinformatyki

PODSTAWOWE ZADANIA

. Obsługa centrali telefonicznej MATRA
. Nadzór nad prawidłową pracą systemu infolinii Centrum Operacji Kartowych
. Bieżąca pomoc użytkownikom korzystającym z telefonów komórkowych i
stacjonarnych
. Prowadzenie ewidencji sprzętu telefonicznego Banku
. Koordynacja procesu zakupów telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz
akcesoriów
. Współpraca z przedstawicielami operatorów świadczących usługi
telekomunikacyjne
. Koordynacja obsługi serwisowej bankomatów w Banku

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

a.. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
(ewentualnie w trakcie studiów)
b.. Znajomość problematyki teleinformatycznej
c.. Znajomość urządzeń telekomunikacyjnych (BlackBerry, CT Matra) i
bankomatów
d.. Znajomość pakietu MS Office

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować
na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "Operator - Wydział
Helpdesk", w terminie do 15 kwietnia 2007 roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami