Bielsko-Biała/SPECJALISTA DS. SIECI (INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO)

Dariusz Legut

unread,
Mar 5, 2007, 5:41:40 AM3/5/07
to
edna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm
specjalizujących się w systemach kasowych i automatycznej
identyfikacji towarów, wieloletni partner IBM, ZEBRA
oraz SHARP do nowo powstającej dywizji poszukuje osoby
na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SIECI (INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO)
miejsce pracy: Bielsko-Biała
nr ref.: IT

Zakres obowiązków:
- wsparcie techniczne Działu Handlowego oraz klientów
- projektowanie sieci komputerowych
- konfiguracja sieci komputerowych
- bieżące kontakty i budowa trwałych relacji z Klientami

Wymagania:

- znajomość technologii sieciowych, sprzętu i oprogramowania,
- umiejętność projektowania i konfiguracji sieci komputerowych,
- znajomość zagadnień związanych z systemami Unix/Linux,
oraz Windows 2003 Server,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie
dokumentacji technicznych,
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kategorii B,
- wysoka kultura osobista,
- dokładność, terminowość, chęć rozwijania i pogłębiania umiejętności

Dodatkowym atutem będą:

- posiadane certyfikaty (Cisco, Microsoft)
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność programowania,
- znajomość zagadnień bazodanowych.

Oferujemy pracę w dużej, stabilnej firmie oraz możliwość szybkiego rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym na
adres praca@[wytnij-to]jantar.pl podając w tytule nr referencyjny (IT)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.