Dismiss

PRACA / DORADCA FINANSOWY / KREDYT NIEBANKOWY

ggfggg

unread,
Mar 5, 2007, 7:43:38 AM3/5/07

Doradca Finansowy Polska Finansowa Kredytowa

Nie musisz zakładać działaności gospodarczej
To Twoja szansa na rozpoczęcie pracy na umowę zlecenie w uznanej dużej
firmie kredytowej, ktora 17.02.2007 roku rozpoczela swoja dzialalnosc w
Polsce.

zgloszenia: dobroslaw(@)zinkiewicz.com.pl

z dopiskiem w temacie wadomosci: WSPOLPRACA
DORADCA FINANSOWY PFK

OPIS STANOWISKA
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, poszukiwanie i
bieżącą obsługę pozyskanych klientów.

WYMAGANIA
. Kreatywność,
. Dobra komunikacja i współpraca w grupie,
. Wysoka wewnętrzna motywacja, samodyscyplina i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY
. Pracę w stabilnej firmie,
. Wysokie wynagrodzenie,
. Kompletne szkolenia,
. Możliwość rozwoju i samorealizacji,
. Pracę z produktem cieszącym się dużym zainteresowaniem.

Zainteresowane osoby podjęciem współpracy prosimy o kontakt

dobroslaw(@)zinkiewicz.com.pl

w temacie wpiszWSPOLPRACA