Dismiss

[W-wa] Instalatora systemów alarmowych

POLLOK

unread,
Aug 24, 2006, 4:24:03 PM8/24/06
to
Zadania:
Instalacja okablowania i montaż urządzeń elektronicznych, gipsowanie,
malowanie, prace porządkowe, itp. Praca dorywcza z możliwością stałego
zatrudnienia.

Wymagania:
Nie karany, wiek do 28 lat. Uregulowany stosunek do służby wojskowej.
Miejsce zamieszkania Warszawa (i okolice) - najchętniej prawa strona .
Dyspozycyjność, niekaralność, prawo jazdy kat.B (mile widziany samochód).

Wymagane cechy charakteru:
- sumienność
- obowiązkowość
- zaradność
- zdolność do pracy samodzielnej
- zdolności manualne
- wysoka kultura osobista
- brak nałogów
- umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Podsumowanie: CV ze zdjęciem i oczekiwaniami finansowymi proszę przesyłać na
adres: pol...@vp.pl

Oferty bez zdjęcia i oczekiwań finansowych będą pomijane!