Dismiss

Poznań / SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

unread,
Sep 7, 2006, 4:46:02 AM9/7/06
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder
Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy
tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 400 mln euro i zatrudnieniem
ponad 31 000 pracowników. Trenkwalder działa w 14 krajach Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH (nr ref.: POZ/PRB/0906)

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- bieżąca obsługa pracownika tymczasowego,
- realizacja zleceń Klienta,
- rozliczanie czasu pracy pracowników.

Oczekiwane kwalifikacje:
- wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub pokrewne,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość przepisów prawa pracy, mile widziana znajomość przepisów
dotyczących ubezpieczeń społecznych,
- odpowiedzialność, dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży HR, możliwość
rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, ciekawą i pełną wyzwań
pracę, szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przesłanie CV (ze zdjęciem),
listu motywacyjnego oraz klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych
osobowych drogą elektroniczną na adres rekrutac...@trenkwalder.com.pl

Agencja Pracy Tymczasowej
TRENKWALDER & PARTNER Sp. z o.o.
96-100 Skierniewice,
ul. Rybickiego 8
www.trenkwalder.pl

Prosimy o podanie numeru referencyjnego w tytule e-maila. Zastrzegamy
prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty