Dismiss

Specjalista informatyk / Łódź

AC

unread,
Mar 9, 2007, 5:05:59 AM3/9/07
Centrum Informatyki jednego z największych Banków w Polsce poszukuje
kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Łodzi, w Wydziale
Techniczno-Serwisowym na stanowisko:

Specjalista informatyk

PODSTAWOWE ZADANIA

. Eksploatacja i zapewnienie właściwego funkcjonowania
infrastruktury telekomunikacyjnej i informatycznej

. Obsługa systemu HP Open View Service Desk

. Udział w grupach wsparcia helpdesk

. Analiza zgłoszeń serwisowych z zakresu awarii sprzętu, aplikacji i
oprogramowania

. Usuwanie awarii sprzętu i oprogramowania (systemowego,
narzędziowego, użytkowego)

. Wdrażanie nowych funkcjonalności eksploatowanych podsystemów
informatycznych

. Wdrażanie nowych rozwiązań sprzętowych i telekomunikacyjnych

. Współorganizowanie prezentacji i instruktaży dla użytkowników

. Analiza i wnioskowanie w zakresie rozwoju sieci
teleinformatycznych

. Udział w tworzeniu zabezpieczeń danych, aplikacji i oprogramowania

. Prowadzenie dokumentacji eksploatowanych komponentów podsystemów

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
. Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
. Znajomość budowy i eksploatacji systemów informatycznych
. Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux/Unix i BD Oracle
. Umiejętność programowania w Delphi, VB, SQL
. Znajomość zagadnień z zakresu budowy, administracji i aplikacji
. Wiedza praktyczna z zakresu obsługi systemu HP Open View Service Desk
będzie mile widziana

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować

na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "Specjalista informatyk -
WZZ", w terminie do 30 marca 2007 roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami