Dismiss

Programista C/C++ Warszawa

RafB

unread,
Apr 15, 2007, 9:15:03 AM4/15/07
Poszukujemy programisty ze szczególnymi umiejętmościami i zainteresowaniami
ukierunkowanymi na system Linux.

Opis stanowiska:
- udział w pracach zespołu projektowego.

Wymagania:
- umiejętność programowania w C/C++ dla systemu Linux,
- umiejętność pisania sterowników pod Linux,
- znajomość i umiejętność programowania sieciowego.

Mile widziane:
- wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub student 5-go roku,
- znajomość języka angielskiego,
- chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań,
- znajomość SQL i problematyki baz danych,
- znajomość programowania w systemach czasu rzeczywistego,
- znajomość zagadnień współczesnej grafiki komputerowej i technik
wizualizacji (pod kątem gier video).

Oferujemy:
- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa o dzieło (dla studentów),
- atrakcyjne warunki finansowe.

Rodzaj pracy: stała.

Kontakt:
pr...@devel.zprsa.pl