Dismiss

Trójmiasto / Programista JAVA

Rafał Perwejnis

unread,
Jan 17, 2007, 4:30:58 AM1/17/07
COMBIDATA Poland sp. z o.o, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
kandydatów do pracy na stanowisku Programisty JAVA.

Miejsce pracy: Trójmiasto

Wymagania:
- Dobra znajomość języka Java i technologii J2EE
- Dobra znajomość XML, XSLT, notacji UML
- Podstawowa znajomość katalogów wzorców projektowych (w szczególności Java
EE)
- Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych Oracle
- Znajomość UNIX/LINUX na poziomie użytkownika
- Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

Zadania
- Udział i realizacja zadań w ramach dużych projektów obejmujących wdrożenia
systemów informatycznych

Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pokrycie kosztów związanych z wykonywaniem obowiązków służbowych
(przejazdy, zakwaterowanie, itp.)
- Bezpłatne szkolenia / warsztaty podnoszące kwalifikacje

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się na stronach portalu
lub mail: rafal.p...@combidata.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych
osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".