Dismiss

Doradca Finansowy (Warszawa)

allPhoto

unread,
Feb 13, 2007, 3:44:11 AM2/13/07
to

Doradcy24
Do uslug. Finansowych.

Doradcy24 jest spólka zajmujaca sie niezaleznym doradztwem finansowym.
Naszym celem jest dostarczanie klientowi optymalnych rozwiazan finansowych
zlozonych z wybranych produktów dostepnych na rynku. Oferujemy pelna game
produktów finansowych przy wsparciu sprzedazy profesjonalnym doradztwem i
doskonala obsluga klienta.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Finansowy
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

a.. Aktywna sprzedaz oraz profesjonalne doradztwo w zakresie produktów
finansowych (kredyty, inwestycje, ubezpieczenia).

b.. Zapewnianie Klientom indywidualnej, profesjonalnej i najwyzszej
jakosci obslugi.

c.. Utrzymywanie i poglebianie juz istniejacych relacji z Klientami oraz
zarzadzanie wlasnym portfelem Klientów.

d.. Dbalosc o wizerunek oraz budowanie pozycji rynkowej Doradcy24.

e.. Stale poglebianie wlasnej wiedzy z dziedziny uslug finansowych.

Wymagania:

a.. Wyksztalcenie wyzsze (preferowane: ekonomia, finanse, marketing) lub

b.. ... doswiadczenie w sprzedzy uslug (mile widziane doswiadczenie w
sprzedazy uslug i produktów finansowych),

c.. Kreatywnosc i zaangazowanie oraz umiejetnosc aktywnej sprzedazy,

a.. Wysoka kultura osobista, rozwiniete zdolnosci interpersonalne oraz
otwartosc na ludzi

b.. Ambicja, skuteczne dazenie do celu oraz chec ciaglego podnoszenia
wlasnych kwalifikacji

c.. Dobra organizacja pracy i rzetelnosc,

d.. Znajomosc obslugi komputera, w tym pakietów biurowych

Oferujemy:

a.. Pelnienie prestizowej funkcji Osobistego Doradcy Finansowego.

b.. Prace w mlodym, dynamicznym zespole, w szybko rozwijajacej sie firmie.

c.. Mozliwosc rozwoju zawodowego.

d.. Dostep do szerokiej gamy szkolen z zakresu nowoczesnych produktów
finansowych.

e.. Atrakcyjny system wynagradzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV na adres:

pr...@doradcy24.com.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawa z
dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Nadeslanych ofert nie zwracamy. Zapewniamy calkowita dyskrecje. Zastrzegamy
sobie mozliwosc kontaktu wylacznie z wybranymi kandydatami.