Dismiss

Białystok / operator DTP / etet

mr

unread,
Mar 5, 2007, 4:00:28 AM3/5/07
to
Agencja reklamowa MEDIA
w związku z dynamicznym rozwojem, na nowo tworzone miejsce pracy, zatrudni:

Grafik/operator DTP

Wymagania:
* kreatywność potwierdzona portfolio
* praktyka potwierdzona osiągnięciami (portfolio)
* umiejętność połączenia pasji twórczej z profesjonalizmem zawodowym
* znajomość DTP
* doskonała organizacja pracy
* mile wdziane studia kierunkowe

Zakres obowiązków:
* projektowanie i przygotowanie do druku,
* Wykonywanie projektów graficznych
* Prace projektowe w zakresie kreacji elementów graficznych
* Separacja, obróbka i optymalizacja grafik
* Skanowanie materiałów i ich dalsza obróbka
* Opracowywanie informacyjnych materiałów graficznych

Oferujemy:
* Praca w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę)
* Dostęp do nowoczesnych technologii
* Pracę w młodym i ambitnym zespole
* Motywacyjny system wynagrodzeń
(stałe wynagrodzenie od 1100,- + system premiowy no limit)
* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

osoby zainteresowane proszę CV + portfolio
więcej informacji www.media.net.pl