Dismiss

Programista C# .NET / Warszawa

dot.net

unread,
Mar 29, 2007, 5:05:37 AM3/29/07
Duża firma, w której rozwijany jest system na potrzeby jej działalności
zatrudni programistę C# / .NET.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość C# i .NET 2.0,
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych pod .NET,
- dobra znajomość baz danych,
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji
technicznej,
- studenci 4 i 5 roku mile widziani.

Mile widziane:
- znajomość baz danych Sybase.

Obowiązki:
- rozwijanie istniejących i tworzenie nowych modułów do istniejącego
systemu,
- usuwanie błędów,
- tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- praca na etat / umowa zlecenie / umowa o dzieło,
- elastyczne godziny pracy,
- pracę w młodym zespole,
- przyjazną atmosferę pracy.

CV ze zdjęciem prosimy przesłać pod adres dot...@gazeta.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych
osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.