Dismiss

Kraków/Architekt Rozwiązań .NET

JCommerce

unread,
Feb 2, 2007, 7:40:31 AM2/2/07
JCommerce to nowoczesna firma informatyczna nastawiona na realizację
potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.
Od początku swego istnienia stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość naszej
pracy.
W tej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko: Architekt Rozwiązań .NET

Wymagania:

- min. 2 doświadczenie w pracy w projektach informatycznych -
projektowanie aplikacji/ rozwiązań w technologii .NET, J2EE
- umiejętność projektowania architektury aplikacji wielowarstwowych
- doświadczenie w projektowaniu złożonych modułów funkcjonalnych
- znajomość metod budowania i projektowania oprogramowania z wykorzystaniem
metodyki UML
- znajomość technologii informatycznych: platforma .NET, SQL Server
2000/2005;
- wykształcenie wyższe

Zakres obowiązków:

- analiza potrzeb klienta w zakresie technicznej architektury rozwiązania
- przygotowanie technicznego projektu rozwiązań lub projektów modułów
funkcjonalnych
- współpraca z kierownikiem projektu w zakresie wyceny kosztów i
- czasochłonności implementacji rozwiązań
- współpraca z zespołem programistów przy budowie rozwiązania
- wsparcie programistów w zakresie wyboru metod implementacji rozwiązań,
- kontrola zgodności z projektem technicznym i wymaganiami klienta

Dodatkowo oferujemy:
- możliwość wpływania na działalność firmy
- dostęp do szkoleń
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny system wynagrodzeń

Praca będzie się odbywać w naszym oddziale w Krakowie.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Chętnych zapraszam do przesłania oferty na adres:
job_offer_2020a malpa jcommerce kropka pl

JCommerce Sp. z o.o.
ul. Bociana 22a
31-231 Kraków
tel. (012) 415 78 35