Google grupās vairs netiek atbalstītas jaunas Usenet ziņas un abonementi. Vēsturiskais saturs joprojām ir skatāms.

GLIWICE / Specjalista Cognos / Umowa o pracę

0 skatījumi
Pāriet uz pirmo nelasīto ziņojumu

Praca SST

nelasīta,
2006. gada 13. sept. 07:06:0413.09.06
uz
Software Solutions Team Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji
projektów informatycznych dla branży ubezpieczeniowej i energetycznej na
rynku polskim i niemieckim.
Obecnie poszukujemy specjalistów w technologii Cognos.

Opis stanowiska:
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania w
technologii Cognos oraz Power Play (część kliencka)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne)
- Dobra znajomość technologii Cognos w tym Cognos OLAP Server oraz API
Power Play
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz hurtowni danych
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie zaletą
- Samodzielność, inicjatywa
- Umiejętność kreatywnego rozwiązywania zadań
- Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
- Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym międzynarodowym zespole
- Pracę przy interesujących projektach z użyciem najnowocześniejszych
technologii
- Atrakcyjne warunki finansowe

Forma kontaktu:
Oferta dotyczy pracy w naszym oddziale w Gliwicach. CV prosimy przesyłać
na adres pr...@sst.pl

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Mit freundlichen Grüßen
Janusz Hryszkiewicz
Research and Development Manager

Software Solutions Team Sp. z o.o.
ul. Pastora F. Michejdy 48
47400 Raciborz
Tel. +48-32 777 53 52
Fax. +48-32-777 53 31
Homepage http://www.sst.pl

0 jauni ziņojumi