Dismiss

Warszawa - serwisant sprzętu komputerowego

Krzysztof Kosewski

unread,
Jan 8, 2007, 6:17:04 AM1/8/07
Talex S.A. oddział w Warszawie (www.talex.pl) poszukuje pracownika działu
serwisu.

Zakres obowiązków:

- Diagnostyka i usuwanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem
- Instalacja sprzętu i oprogramowania
- Udział we wdrożeniach

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe w dziedzinie informatyki lub
elektroniki
- znajomość budowy komputerów
- znajomość systemów operacyjnych MS Windows
- znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność, operatywność oraz komunikatywność
- Prawo jazdy kat. B

Osoby, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie
CV oraz listu motywacyjnego do dn. 30 stycznia br. na adres
e-mailowy:
krzysztof(kropka)kosewski(małpa)talex(kropka)pl
W temacie prosimy wpisać: "praca"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi
kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych,
Dziennik
Ustaw Nr 133 Poz. 883)