Google Groupes n'accepte plus les nouveaux posts ni abonnements Usenet. Les contenus de l'historique resteront visibles.

Trójmiasto / Programista JAVA

0 vue
Accéder directement au premier message non lu

Rafał Perwejnis

non lue,
2 janv. 2007, 06:08:2802/01/2007
à
COMBIDATA Poland sp. z o.o, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
kandydatów do pracy na stanowisku:

Programista JAVA
Miejsce pracy: Trójmiasto
Ref: Java

Wymagania:
. Dobra znajomość języka Java i technologii J2EE
. Dobra znajomość XML, XSLT, notacji UML
. Podstawowa znajomość katalogów wzorców projektowych (w szczególności Java
EE)
. Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych Oracle
. Znajomość UNIX/LINUX na poziomie użytkownika
. Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

Mile widziane:
. Znajomość narzędzi JMeter, Struts, Rational, Tibco iProcess, WebLogic
. Znajomość technologii komunikacji międzyprocesowej (CORBA, SOAP lub
podobne)
. Znajomość narzędzi JUnit, webMethods, MQSeries
. Znajomość Hibernate, Spring, Ant / Maren, Swing
. Doświadczenie związane z udziałem w projektach informatycznych

Zadania
. Udział i realizacja zadań w ramach projektów obejmujących wdrożenia
systemów informatycznych

Oferujemy
. Atrakcyjne wynagrodzenie
. Pokrycie kosztów związanych z wykonywaniem obowiązków służbowych
(przejazdy, zakwaterowanie, itp.)
. Bezpłatne szkolenia / warsztaty podnoszące kwalifikacje

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się na stronach portalu
lub mail: rafal.p...@combidata.pl

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych
osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

0 nouveau message