Google Groups unterstützt keine neuen Usenet-Beiträge oder ‑Abos mehr. Bisherige Inhalte sind weiterhin sichtbar.

Warszawa / Programista baz danych / stała

0 Aufrufe
Direkt zur ersten ungelesenen Nachricht

Cegedim

ungelesen,
20.07.2006, 04:54:0020.07.06
an
Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym i
solidnemu partnerstwu z ponad 400 firmami w 58 krajach, Cegedim oferuje

know-how, technologię i wsparcie wykwalifikowanych pracowników, w
celu zwiększenia skuteczności sprzedaży i marketingu Państwa firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku, aktualnie
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Baz Danych

Zadania:
-wsparcie projektów informatycznych
-integracje baz danych
-implementacje serwisów WWW
-tworzenie zestawień, raportów statystycznych

Wymagamy:
-bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL
-dobrej znajomości: HTML, JS, VBA, TSQL
-umiejętności tworzenia stron WWW
-mile widziana znajomość ColdFusion lub PHP oraz ASP.Net i C#
-mile widziana znajomość zagadnień programowania obiektowego
-bardzo dobrej samoorganizacji czasu i dyscypliny pracy
-dobrej znajomości języka angielskiego
-wykształcenia minimum średniego
-komunikatywności i rzetelności

Oferujemy:
-pracę w młodym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego

CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji

zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr
133
poz. 883 proszę przesłać w terminie 14 dni od ukazania się
ogłoszenia, na adres: ceg...@vp.pl

Zastrzegamy sobie mozliwosc kontaktu z wybranymi Kandydatami

0 neue Nachrichten