Google 그룹스는 더 이상 새로운 유즈넷 게시물 또는 구독을 지원하지 않습니다. 과거의 콘텐츠는 계속 볼 수 있습니다.

Konsultant Techniczny | etat | Kraków

조회수 0회
읽지 않은 첫 메시지로 건너뛰기

sterowniki.pl

읽지 않음,
2006. 8. 4. 오전 3:30:5406. 8. 4.
받는사람
IGE+XAO Polska sp. z o.o. będące częścią międzynarodowej grupy IGE+XAO -
producenta oprogramowania CAD/CAE poszukuje do nowo tworzonego zespołu:

Konsultant Techniczny

Obowiązki:

Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji w j. angielskim
Przygotowywanie nowych rozwiązań, szkolenia oraz wsparcie techniczne dla
klientów

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość elektrotechniki / automatyki
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Samodzielność
Biegła znajomość narzędzi informatycznych
Pełna dyspozycyjność - gotowość do częstych wyjazdów służbowych poza granice
kraju

Oferujemy:

Stabilną pracę w międzynarodowym gronie specjalistów
Nowoczesne metody pracy
Dostęp do najnowszych osiągnięć branży teleinformatycznej
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę:

lub www.sterowniki.pl -> PRACA

새 메시지 0개